Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Airbrush Nail Art

 1. Airbrush Nail Art se musí skládat ze sady 5 jednotlivých tipů výrobce. Délka nesmí být delší než 5,08 cm a širší než 1,9 cm, pokud byly zploštělé. Tipy musí mít odstupňované podle velikosti. Tvar tipů může být libovolný, ale všechny musí být stejného tvaru. Hroty musí zůstat jednotlivé a nesmí být připevněné k sobě. Design může zahrnovat všech 5 tipů jako obrázek, a být zřejmý na každém s tipů.
 2. Práce musí být předložena na rovném povrchu, jedné barvy, bez textury, (ne zrcadlo). Pět tipů musí být upevněno na tomto povrchu. Velikost prezentační plochy musí být maximálně 15,24 cm na šířku, 20,32 cm na výšku a 0,635 cm silná.
 3. Na barvě tipů nezáleží, ale všechny barvy musí být aplikované airbrushem. Každý tip může mít jinou barvu.
 4. Veškeré práce musí být prováděny POUZE airbrushem. Ruční malba gelovou barvou nebo ruční malba akrylem striktně ZAKÁZANÉ. Razítko vání jakéhokoli typu NENÍ povoleno.
 5. Typ airbrush, který děláte, stejně jako barvy, které používáte, jsou také vaší volbou. Pro airbrush můžete použít tolik barev kolík chcete. Kovové a lesklé barvy laku jsou povoleny. Můžete použít jakýkoli typ airbrush barvy.
 6. Aplikace Airbrush by měla být zcela hladká a čistá.
 7. Povrch tipů musí být v jedné rovině; ŽÁDNÉ vyvýšené plochy.
 8. Můžete použít jakýkoli typ vrchního laku. Může být použit top coat nebo UV gel, ale nesmí obsahovat žádné třpytky.
 9. Nesmí se kopírovat ŽÁDNÉ dílo chráněné autorským právem. Pokutové body budou udělovány rozhodčími,
  může dojít k uvážení a případné diskvalifikaci.
 10. Airbrush Nail Art bude hodnocen v následujících kategoriích: originalita, vizuální zájem,  barva, prezentace, vyvážení, design, detail, celkový dojem, složitost, zpracování, technika airbrush, délka a tvar tipů a téma.
 11. Jakýkoli design Airbrush, který vyhraje nebo již vyhrál první místo v soutěži NAILPRO, nemůže být znovu použit vítězem nebo zkopírován jinými soutěžícími v následné soutěže NAILPRO. Organizátor soutěže NAILPRO si vyhrazuje právo diskvalifikovat jakýkoli návrh, který považuje za příliš podobný vítěznému návrhu. Jakákoli diskuse se zaměstnanci soutěže NAILPRO o soutěžních pracích bude vedena přísně důvěrně.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com