Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Fan Sculptured Nail Design

 1. Soutěžící budou mít 2,5 hodiny na vytvoření soutěžní práce na jedné ruce (pokud není uvedeno jinak) v soutěžním stylu square s vnitřním designem. Lze používat pouze papírové šablony. Vždy kontrolujte rozvrh soutěže pro přesné parametry, například téma.
 2. Soutěžící mohou použít jakékoli produkty (akryl nebo UV gel, polygel) v jedné technologii a v libovolných barvách. Všechny barevné produkty pro vylepšení mohou obsahovat třpytky. Třpytky a ozdoby jsou povoleny, ale ne více než 25 %.
  Není povoleno žádné razítkování nebo chrom jakéhokoli druhu.
 3. Přírodní nehty modelky mohou být připraveny pro aplikaci produktu před zahájením soutěže, ale produkt NEMŮŽE být aplikován, dokud soutěž nezačne.
 4. Na přírodní nehet nesmí být aplikovány žádné barevné nebo čiré produkty jakéhokoli typu.
 5. Všechny produkty pro prodloužení musí být aplikovány po nastavení šablon na přírodní nehet. Pro modeláž umělého nehtu nelze použít žádné tipy, plastové formy jakéhokoli druhu.
 6. Povrch nehtové modeláže musí být v jedné rovině a hladký. ŽÁDNÉ vyvýšené plochy.
 7. Všechny pilníky a leštičky musí být čisté a nepoužité. Mohou být použity elektrické brusky a leštičky a prostředky na leštění.
 8. Čisticí prostředky (mýdla atd.) a hydratační prostředky (oleje, krémy, pleťové vody atd.) jsou povoleny. Nadměrné používání oleje není povoleno. Bude na uvážení rozhodčího, zda odečte body za přebytečný olej.
 9. Nehtová modeláž na ruce musí být vyleštěna do vysokého lesku leštěním, nanesením vrchního laku nebo použitím gelového sealantu. Lak, gel lak, gel paint a třpytivý lak NEJSOU POVOLENÉ.
 10. Fan Sculptured Nail Design bude hodnocen podle následujících kritérií: laterální struktura, „C“ zakřivení, originalita, oblast nehtové kůžičky, povrchová struktura, kontrola produktu, složitost, design a vyváženost, délka, tvar, povrchová úprava a celkový dojem.
 11. Jakýkoli Fan Sculptured Nail Design, který vyhraje nebo již vyhrál první místo v soutěži NAILPRO, nemůže být vítězem znovu použit nebo zkopírován jinými soutěžícími v následujících soutěžích NAILPRO. Organizátoři soutěže NAILPRO diskvalifikují jakýkoli návrh, který bude považovat za příliš podobný vítěznému návrhu. Jakákoli diskuse s organizátoři soutěže NAILPRO o soutěžních pracích bude vedena přísně důvěrně.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com