NL nails professional

Představujeme Vám řadu materiálu, u které plně využíváme moderních technologie výrobců, posledních trendů v nehtové modeláži. Dostáváte tak materiál prvotřídní kvality, který pečlivě vybíráme a zkoušíme.

Zkoušení a testování jednoho gelu tak probíhá i několik měsíců, než je uveden a zařazen do prodeje. Pomáhají nám i profi nehtové designerky pracující i s jinými materiály a tak máme i srovnání s konkurencí.Ne méně pozornosti je věnováno štětcům, je to náš pracovní nástroj a zbytku doplňkových produktů.

Sama několik let působím jako nehtová designerka, školitelka.

Troufám si říct, že za tu dobu jsem poznala nejen dostatek materiálů různých značek a postupně zjistila, co ke své práci potřebuji, co vyžaduji od produktů, se kterými chci pracovat. Zjištění, že spousta z nich mi může práci velmi usnadnit, ulehčit, zrychlit, a to bez toho, aby utrpěla kvalita odvedené práce.

Jako školitel zase vím, s čím se potýká začátečník a co mu pod ruku dát, aby jeho snažení bylo co nejdříve korunováno úspěchem.

To vše splňuje a má NL nails professional.

Pro Vaši spokojenost je tu profesionální tým OZ,které nejen znají náš materiál, ale také pracují jako nehtové designerky a tak umí poradit , pomoci s výběrem. Na shopu pak najdete popisy materiálů, fota Vašich prací, videa.
Nejsme jen prodejci, jsme tu pro Vás. Pro Vaše požadavky, pro Vaše přání, ale i řešení problémů.
Ať se Vám hezky pracuje.

za NL-ko přeje Dana Šulcová
www.nlnailsprofessional.cz

ЗберегтиЗберегти

Kontakt
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com