Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

3D Nail Art, pravidla

1. Soutěžící mohou podat více než jednu přihlášku, ale musí zaplatit registrační poplatek pro každou přihlášku zvlášť. Pouze přihlášky, které se dostanou do top 10, se započítají do NAILPRO Poháru. Pokud se podává více než jedna přihláška na místě soutěže, pouze body z nejúspešnější přihlášky se započítají do NP Poháru, a to jak individuálního, tak týmového.

2. 3D Nail Art přihlášky mohou být podány i někým jiným, než soutěžícím. Nemusíte být přítomni, abyste se přihlásili do soutěže.

3. 3D Nail Art přihláška musí obsahovat set deseti jednotlivých tipů výrobce. Nesmí být vyrobeny laicky, musí být tovarní výroby. Délka nesmí být větší než 5,08cm a šírší než 1,90cm v ploché stavu. Tipy musí být odstupňovány podle velikosti. Hotové tipy musí být nositelné. Design musí být pouze ručně namalován. Tipy musí zůstat jednotlivé a nesmí být zajištěny k sobě. Design může zahrnout všech deset tipů jako obrázek, ale tipy musí zůstat jednotlivě. Pokud tipy nesplní požadavky, mohou být diskvalifikovány, nebo mohou ztratit body.

4. Téma pro každou 3D Nail Art soutěž bude ohlášeno před začátkem soutěžního roku. Téma musí být dodržené na všech deseti nehtech.

5. Veškerá práce musí být ukončena před soutěží. Nebudou poskytovány pracovní místo k sezení, ani elektrické zásuvky.

6. Na původní barvě tipu nezáleží.

7. Veškerý nail art musí být vyroben profesionálními nehtovými produkty (barevné akrylové pudry a monomery, UV gel, lesk, kamínky, atd.)

8. Zdobení či ozdoby mohou být použity, ale nesmí překročit 25% celkového designu.

9. Může být použit vrchni lesk, UV top gel, nebo třpytivý lak.

10. Soutěžící mohou použít podobnou verzi umění, designu, či loga, které je chráněné autorskými právy, verze však nesmí být identická s originálem. Pokud umělecké dílo nesplňuje požadavky, rozhodčí stanoví mínusové body.
11. Soutěžící musí připravit a podat písemné prohlášení složené ze dvou částí: jedna popisující produkt a proces použitý při jeho výrobě (NEJMENUJTE konkrétní značky, či výrobce), a druhá vyprávějící příběh vaší interpretace tématu. Neposkytnutí této informace bude mít za následek ztráty 5 bodů v celkovém hodnocení. NEZAHRNUJTE SVÉ JMÉNO.

12. Prezentace: Deset tipu musí být PEVNĚ připevněny k plochému (jednobarevná, bez textury, či zrcadla), rovnému povrchu určenému k procesu hodnocení. Velikost povrchu musí být maximálně 15,24cm široká, 20,32cm hluboká a 0,63 cm vysoká a plocha musí být ROVNÁ, NA STEJNÉ ÚROVNI a ROBUSTNÍ. Jakákoliv přihláška nesplňující tuto podmínku bude diskvalifikována v době podání, či posuzování. Elektronické přihlášky – viz. podrobnosti v Nailapalooza pravidlech.

13. Hodnocení probíhá během soutěže.

14. 3D Nail Art bude posuzován na základě těchto kategorií: originalita, vizuální zájem, barva, prezentace, vyváženost, design, dimenze, celkový dojem, složitost, provedení, délka tipu a téma.

15. Jakýkoliv 3-D Nail Art design který vyhraje, nebo už vyhrál, první místo v soutěži NAILPRO nesmí být znovu použit vítězem, či zkopírován ostatními soutěžícími v dalších soutěžích NAILPRO. Pracovníci NAILPRO soutěže si vyhrazují právo diskvalifikovat jakýkoliv design, který shledají příliš podobným výhernímu designu. Jakákoliv diskuze o designu s pracovníky NAILPRO soutěže bude držena v přísné tajnosti.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com