Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Extreme Stiletto Design, pravidla

1. Soutěžící budou mít dvě hodiny (pokud není uvedeno jinak – zkontrolujte rozhvrh kvůli času) na dokončení tvaru stiletto na jedné ruce a vytvoření akrylového, či gelového výrobku originálním a uměleckým způsobem. Tipy a lepidlo NEJSOU povoleny. Dva soutěžící mohou mít jednu modelku.
2. Nehty musí být minimálně 5,08 cm dlouhé. Tato délka se počítá od nejnižšího bodu kutikuly po konec volného nehtu. Nehtům kratším, než tento rozměr, bude odečteno 10 bodů z celkového skore.
3. Může být použita kamufláž.
4. Nesmí být použit jakýkoliv lak na nehty, akrylové, či gel painty (barvy na zdobení). Zdobení (malba) není povolena. Razitkovaní je zakázené. Fólie jsou zakázané. Design musí být proveden jen modelujicími materiály (hustý barevný gel).
5. Mohou být použity třpytky jakékoliv velikosti, ale ne více než na 20% designu. Kamínky zakázané.
6. Design nesmí pokrývat více jak 10% nehtového lůžka.
7. Ozdoby jsou zakázané.
8. Veškerá práce musí být provedena na místě. Předpřipravené práce jsou zakázány.
9. Téma pro každou soutěž Extreme Stiletto Design Modeláž Nehtů bude ohlášeno před začátkem soutěžního roku. Pokud není určeno téma, design je na vás. Téma musí být splněno na všech pěti nehtech.
10. Povrch nehtového prodloužení musí být ve stejné úrovni – ŽÁDNÉ zvýšené povrchy. “C” oblouk se je v rozmezí mezi 40 – 50%. Tloušťka salonních nehtů přibližně 0,25 – 0,76 je ideální (tloušťka kreditky).
11. Soutěžící nesmí používat jakékoliv dílo, design, či logo chráněné autorskými právy.
12. Veškeré pilníky a pěnové pilníky musí být čisté a nepoužité; leštíčky jsou povoleny. Razitka, fixy, šablony pro vytvoření designu jsou zakázané. Bruska je povolená pro pilování povrchu, design se musí vytvořit pouze štětcem.
13. Čistící produkty (mýdla atd.) a hydratační produkty (olejíčky, krémy, pleťové vody) nejsou povoleny. Mísy obsahující kuličky nebo jiné látky nejsou povoleny. Může být použita pouze voda.
14. Všechny prodloužené nehty musí být vyleštěny do vysokého lesku leštěním v akylovém systému, nebo aplikováním top coatu, nebo použítím top gelu v gelovém systému. Žádné jiné laky, včetně třpytivého laku, nejsou povoleny.
15. Extrémní Stiletto Design bude posuzováno v těchto kategoriích: boční struktura a tvar, téma, design, povrchová struktura a „c“ oblouk, kontola výrobku a oblast kutikuly, komplikovanost designu, detaily, délka, barva, vyvážení designu a celkový dojem.
16. Jakýkoliv Nail Art design který vyhraje, nebo už vyhrál, první místo v soutěži NAILPRO nesmí být znovu použit vítězem, či zkopírován ostatními soutěžícími v dalších soutěžích NAILPRO. Pracovníci NAILPRO soutěže si vyhrazují právo diskvalifikovat jakýkoliv design, který shledají příliš podobným výhernímu designu. Jakákoliv diskuze o designu s pracovníky NAILPRO soutěže bude držena v přísné tajnosti.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com