Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Five style, pravidla

Tato soutěž se týká stylu a tvaru nehtů. Chceme vidět 5 různých forem prodloužení nehtů. Čtvercový, oválný, mandlový tvar, klasický tvar stiletto jsou nepřijatelné! Můžete například modelovat tvary jako: bridget, lipstick, edge, pipe, blade, arrow, butterfly nebo cokoli nového, na co si vzpomenete. Pamatujte, že  struktura nehtu určuje typ nehtu, který budete dělat.

TOTO NENÍ FRENCH TWIST.

Každý nehet by měl mít jinou strukturu.

C-zakřivení budou mít tvar modelovaného nehtu a velikosti podle vytvořeného tvaru. To znamená, že pravděpodobně NEBUDOU vytvořeny v tradičním stylu „C“. Linie úsměvu MŮŽE podporovat styl tohoto tvaru nehtů.

1. Účastníci budou mít 3 hodiny (pokud není uvedeno jinak) na modeláž 5 tvarů nehtů na jedné ruce. Modelování nehtů by mělo být pouze na šablonách, tipy a lepidlo nejsou povoleny.

2. Každý design se musí od sebe lišit. Styly by měly být neobvyklé a designové. Musíte myslet abstraktněji.

3. Účastníci mohou při své práci používat akrylové nebo gelové technologie. Nelze použít paint nebo soak off gel.

4. Účastníci mohou používat pouze růžové, průhledné a bílé materiály. Výrobky obsahující třpytky a/nebo jiné barvy nejsou povoleny. Kamufláž je povolena a lze je použít k prodloužení nehtového lůžka.

5. Jakékoli šperky, doplňky jsou zakázány.

6. Přírodní nehty modelu lze připravit předem před soutěží, ale žádné produkty nelze aplikovat před startem.

7. Jakékoli poškození nehtů (kůžiček, rukou) modelu před zahájením práce nebude brány v úvahu.

8. K leštění je povoleno používat elektrické pilníky.

9. ** Lze použít vodu. Čisticí prostředky (mýdlo atd.), stejně jako zvlhčovače (oleje, krémy, pleťové vody, misky s oblázky nebo dokonce některé předměty uvnitř) jsou povoleny!

10. Nehtová modeláž by měla být v klasickém stylu francie (bílá/transparentní/růžová), vyleštěná do lesku a zcela bez laku. Top gel se používá pouze pro gelovou technologii.

11. Modelování nehtů 5 tvarů bude hodnoceno v následujících kategoriích: linie úsměvu, C-zakřivení, oblast kutikuly, tvar, kontrola materiálu, styl 5 tvarů, povrchová struktura, boční struktura, délka, stupeň obtížnosti, dokončení práce a obecné dojem.

** Nové pravidlo / změna

Vlastnictví světových soutěží o nehty Nailpro © 2019 Creative Age Publications. Všechna pravidla včetně hodnotících kritérií NENÍ POVOLENO POUŽÍVAT BEZ PÍSEMNÉHO SCHVÁLENÍ OD ŘEDITELE SOUTĚŽE NAILPRO! Všechna pravidla soutěže Nailpro jsou chráněna autorskými právy a všechna práva vyhrazena.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com