Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Foil Embossed Elegance Nail Art

Účastníci nominace mají 45 minut (není-li uvedeno jinak) k dokončení práce na jedne ruce. Je nutné po stanovenou dobu vytvořit unikátní design pomocí potiskovací fólie (není-li uvedeno jinak).

1. Veškerá práce (design) se provádí na místě.

2. Nehty modelek mohou být připraveny před začátkem nominace, modelované v jedné barvě, jako základ pro realizaci soutěžní práce.

3. Nehty modelek by měly být modelovány v jedné barvě gelem nebo akrylem, opilované a vyleštěné. Pokud jsou nehty modelovány kamu barvou, pak je to považováno za jednobarevný základ. Nehty také můžou být pokryté lakem nebo barvou, jednobarevně, co je také považováno za jednobarevný základ.

4. Druhou barvu lze aplikovat pouze v době soutěže, za použití jakéhokoliv typu výrobku, gelu, akrylu, barvy, laku atd., – ale pouze během soutěže.

5. Žádné zdobení, flitry, žádné malby na povrchu nejsou povolené do začátku soutěže.

6. Soutěžní práci lze provádět i na přírodních nehtech. Povrch nehtů by měl být hladký.

7. Design musí být vytvořen fólii a musí pokrývat alespoň 1/2 povrchu nehtu. Design může být také umístěn v oblasti nehtového lůžka. Jakékoliv dekorace (kameny, 3D) nejsou povoleny!

8. Pokud nominace má konkretní téma, pak by mělo být zřejmé na všech pěti nehtech.

9. Objemový design na povrchu nehtů by měl být pokryt fólií.

10. Drobné zdobení (bujonky, pixies) mohou být, ale neměly by překročit 10% celkového designu.

11. Jako lesk může být použit UV gel a lak pro lesk nehtů.

12. Účastníci mohou používat podobnou verzi autorského umění, designu nebo loga, ale neměli by být totožní s originálem. Pokud práce nesplňuje kritéria hodnocení, body budou sníženy.

13. Elegantní reliéfní design fólie bude hodnocen v následujících kategoriích: originalita, vizuální zájem, barva, prezentace, vyvážení, design, velikost, celkový dojem, složitost, zpracování, délka a téma nehtu.

14. Práce, Elegantní fólie s reliéfním designem nehtů, který zvítězil, nebo již získal první místo v soutěži NAILPRO, nemůže být vítězem znovu proveden nebo kopírovat jinými soutěžícími v následujících soutěžích NAILPRO. Soutěžící NAILPRO si vyhrazují právo diskvalifikovat každého účastníka, jehož design podle jeho názoru je příliš podobný designu vítězů. Jakákoliv diskuse o práci soutěžících mistrovství NAILPRO probíhá přisně tajně.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com