Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

It’s All About The Bling! pravidla

 1. Soutěžící si mohou podat více než jednu přihlášku, ale musí zaplatit vstupní poplatek za každou podanou přihláškou zvlášť. Pouze přihláškám, které se dostanou do Top 10 se započítají body do NailPro Poháru. Jestliže podáváte více než jednu přihlášku, pouze práce s nejvyšším skore v Top 10 se započítají do NP poháru, jak individuálně, tak za i za tým.
 2. Hand Painted Nail Art přihlášky mohou být podány i někým jiným, než soutěžícím. Nemusíte být přítomni, abyste se přihlásili do soutěže. Pokud soutěžní práci zasiláte, musíte si zajistit její vraceni sami. Nailpro EU není zodpovědní za stav soutěžní práce po soutěži. Registrace soutěžních práci probíhá na mástě konání.
 3. Soutěžní box musí obsahovat set 5 jednotlivých tipů výrobce. Nesmí být vyrobeny amatérsky – musí být tovární výroby. Tipy musí být v krabici (boxu). Délka nesmí být větší než 5,08cm (2 palce) a šírší než 1,90cm (¾ palce), a zustat takovou pokud by byly zploštěny. Tipy musí být odstupňovány podle velikosti. Hotové tipy musí být nositelné. Design musí být vykonan pouze ručně. Tipy musí zůstat jednotlivé a nesmí být fixované k sobě. Pokud tipy nesplní požadavky, mohou být diskvalifikovány, nebo mohou ztratit body.
 4. Téma pro každou TipBox soutěž bude ohlášeno před začátkem soutěžního roku. Téma musí být dodržené na všech pěti tipech. Temata soutěží NAILPRO Eu 2020-2021 jsou uvedené v rozpisech.
 5. Veškerá práce musí být ukončena před soutěží. Nebudou poskytovány pracovní plochy, místo k sezení, ani elektrické zásuvky.
 6. Na původní barvě tipu nezáleží. Každý tip může mít ve vysledku jinou barvu, aplikace musí být jednobarevná, konzistentní.
 7. Veškerá práce musí být vykonaná pouze ručně. Airbrushing je zakázán. Může být použit pouze barva nebo lak. Jakákoliv forma razítkování je zakázaná.
 8. Kameny nesmí vyčnívat za tip víc, než na 1/4 palce (0,635 cm) v jakemkoliv směru.
 9. Kameny větší než 1,7 cm jsou zakázané. Totéž platí pro doplňky a ozdoby.
 10. Povrch nehtových prodloužení musí být hladký – ŽÁDNÉ vyvýšené povrchy.
 11. UV Top coat nebo UV gel jspu povolené, ale nesmí obsahovat třpytky.
 12. Při připevňování kamínků základ nebo spoje musí být z čirých produktů. Ujistěte se, že porotce nevidí základ.
 13. Prezentace: pro hodnocení pět tipu musí být PEVNĚ připevněny k plochému (jednobarevná, bez textury, či zrcadla) rovnému povrchu. Velikost povrchu musí být maximálně 15,24cm široká, 20,32cm hluboká a 0,635 cm vysoká a plocha musí být ROVNÁ, VE STEJNÉ ÚROVNI a tvrdá. Soutěžní práce nesplňující tuto podmínku budou diskvalifikováné nebo se jim odečtou body.
 14. Práce bude posuzována při prezentaci.
 15. Nominace It’s All About A Bling! bude posuzována v následujících kategoriích: originalita, čistota aplikace, design, zpracování a vyvážení, množství použitých ozdob, vizuální zájem, tvar, složitost, jas, detail a celkový dojem.
 16. Soutěžicí můžou použit podobné verze autorského designu nebo umělecké práce, ale nesmí být shodná s originálem. Za porušení copywrightu práce bude diskvilifikovaná.
 17. Jakákoliv práce která vyhraje, nebo už vyhrála první místo v soutěži NailPro nesmí být znovu použit vítězem, či zkopírován ostatními soutěžícími v dalších soutěžích NailPro. Pracovníci NailPro soutěže si vyhrazují právo diskvalifikovat jakýkoliv design, který shledají příliš podobným výhernímu designu. Jakákoliv diskuze o designu s pracovníky NailPro soutěže bude držena v přísné tajnosti.

Majetek Nailpro World Nail Competition © 2020 Creative Age Publications. Všechna pravidla včetně kritérií pro posuzování NENÍ POVOLENA K POUŽITÍ, NEBO POUZE S PÍSEMNÝM SCHVÁLENÍM ŘEDITELE NAILPRO SOUTĚŽE! Všechna pravidla soutěže Nailpro Competition jsou chráněna autorskými právy a všechna práva vyhrazena.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com