Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

On My Own (na sobě), pravidla

1. Soutěžící budou mít hodinu a půl na modeláž na vlastní ruce. Nesmíte použít modelku, nebo jakoukoliv asistenci.
2. Musíte použíte pouze papírovou, či kovovou formu, nebo tip. Bílé tipy nejsou povoleny (pouze průhledný či naturální).
3. Soutěžící musí byužívat pouze profesionální produkty. Doplňující produkty jako třpytky, nebo jiné barvy nejsou povoleny. Můžete použít kamufláž.
4. Nesmí být použity ozdoby.
5. Přirodní nehet může být připraven před soutěží, ale samotný produkt NESMÍ být aplikován před začátkem soutěže.
6. Barvy či průhledný materiál nesmí být aplikován na tip před připevněním na přírodní nehet.
7. Pouze nepozměnená čirá lepidla (gelová,brush-on, z tuby atd.) mohou být použitá k připevnění tipu k nehtu. Vrchní tipy nesmí být použity k modeláži nehtu.
8. Veškeré doplňující produkty musí být aplikovány po nanesení tipu, či formy na přírodní nehet.
9. Produkty jako převrácený tip, či vykrajovatko nesmí být použit pro modeláž linie úsměvu. Linie úsměvu musí být vytvořena ručně, za pomoci štetce. Malováná francie není povolená.
10. Veškeré pilníky a pěnové pilníky musí být čisté a nepoužité; elektrické brusky a leštičky se mohou používat.
11. čistící produkty (mýdlo, atd.) a hydratační produkty (oleje, krémy, pleové vody) jsou povoleny. Nadbytečné používání olejíčku je zakázáno. Bude na zvážení poroty, kolik strhnou bodů za přebytečný olejíček.
12. Nehtové prodloužení na jednom nehtu (volba je na soutěžícím) musí být nalekované červeným lakem. V gelovém systému se může použít červený gel lak. Base coat, ridge filler a top coat jsou povoleny.
13. Nenalakovaná nehtová prodloužení musí být ve francouzském stylu (růžová, nebo průhledná a bílá) a zakončená vysokým leskem v akrylovém systému. Gelový lesk může být použit v gelovém systému.
14. Nominace „Na sobě“ bude posuzována v těchto kategoricích: Linie úsměvu, „C“ oblouk, oblast kutikuly, tvar, kontrola produktu, povrchová struktura, prezentace, laterální stuktura, délka, lak nebo barevná aplikace, konečná práce a celkový dojem.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com