Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Perfect Match, pravidla

Perfektní shoda – nedivizní soutěž

Kromě 3v1 soutěži Perfect Match je soutěž, kdy na jedné ruce provedeno Sculptured Nails, a na druhé Tip-a-Overlay tou samou osobou. V tomto připadě 3v1 je divizní.

Vyžaduje dvou soutěžících a jedné modelky

Nedivizní
Tato soutěž neni divizní. V jedné přihlášce můžou figurovat dva veteráni, dva nováčci, nebo jeden veterán a jeden nováček. Takže, nováčci, využijte šance a otestujte své schopnosti v této nové soutěži. Veteráni, vemte si nováčky pod svá křídla a ukažte jim, jak na to.

– Dva soutěžící budou mít hodinu a půl na dokončení dvou rukou. Soutěžící A dokončí jednu ruku v soutěžním stylu Tip and Overlay. Tato ruka bude úplně shodna s práci na druhé ruce, kterou dokončí soutěžící B v technice Sculptured Nail. Pozor! Dovolené jsou jen papírove šablony!
– Soutěžcí můžou použít gel nebo akryl. Obě ruce musí být ve stejné technice. Pokud jeden soutěžicí používá gel pro Sculptured Nail, druhý musí použít i pro Tip and Overlay. Soutěžící, používající akryl pro Sculptured Nail, jej musí použít i pro Tip and Overlay.
– Můžou být použité pouze čírý růžový a bílý materiál. Stavební materiál obsahující třpytky a/nebo jiné barvy je ZAKÁZANÝ. kamuflažní materiály jsou ZAKÁZANÉ.
– Všechna pravidla musí být dodržována. Nesplnění podmínek, může vyústit v diskvalifikaci, nebo srážku bodů. Penalizace bude stanovena porotou NAILPRPO během porušení pravidla.
– Barevný materiál jakéhokoliv typu nesmí být aplikován na tip před jeho připevněním k přírodnímu nehtu.
– K připevnění tipu k nehtu může být použité pouze průhledné lepidlo (gelové, brush-on, v tubě atd)
– Veškerý materiál musí být nanesen na tip až poté, co je připevněn k přírodnímu nehtu.
– Soutěžící musí vyložit tipy před instruktáží, ale tipy NESMÍ být použité před startem soutěže.
– Zdobení nesmí být použito.
– Přírodní nehty modelky můžou být připravené před startem, ale nanášet jakýkolív materiál je zakázané.
– Na vyskytujicí se poranění na prstech nebo kuži modelky nebude se brat zřetel před startem.
– Vykrajovatka, otočené tipy nebo jakékoliv jiné prostředky pro vytvoření smile line jsou ZAKÁZANÉ. Smile line se musí vytvořit JEN modeláži. Prokreslení je zakázané.
– Všechny pilníky musí být čisté a nepoužité, Elektrické brusky jsou zakázané.
– Na umytí rukou lze použit jen čistou vodu. Mycí přípravky (mýdlo atd), a hydratační prostředky (olejíčky, krémy, lotiony atd) jsou zakázané.
– Lunuly musí být vymodelováné na všech rukách, nesmí být pilované.
– Všechny nehty musí být ve stylu francouzské manikúry (růžová/čírá/bílá). Po ukončení na rukách nesmí být jiné barvy nebo prostředky.
– Spodní strana musí vypadat na obou rukách stejně.

V nominaci Perfect Match se posuzuji tyto kritéria: smile line, “C”curves, oblast kutikuly, tvar, kontrola produktu, shoda, struktura povrchu, struktura bočních stran, délka, lunuly, finální úprava, celkový dojem.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com