Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Ruční malba gelem (Flat GHPNA), pravidla

Soutěžící si mohou podat více než jednu přihlášku, ale musí zaplatit vstupní poplatek za každou podanou přihláškou zvlášť. Pouze přihláškám, které se dostanou do Top 10 se započítají body do NailPro Poháru. Jestliže podáváte více než jednu přihlášku, pouze práce s nejvyšším skore v Top 5 se započítají do NP poháru, jak individuálně, tak za i za tým. Hand Painted Nail Art přihlášky mohou být podány i někým jiným, než soutěžícím. Nemusíte být přítomni, abyste se přihlásili do soutěže.

1. Soutěžní box musí obsahovat set deseti jednotlivých tipů výrobce. Nesmí být vyrobeny amatérsky – musí být tovární výroby. Délka nesmí být větší než 5,08cm (2 palce) a šírší než 1,90cm, a zustat takovou pokud by byly zploštěny. Tipy musí být odstupňovány podle velikosti. Hotové tipy musí být nositelné. Design musí být namalován pouze ručně. Tipy musí zůstat jednotlivé a nesmí být fixované k sobě. Design musí zahrnout všech deset tipů jako obrázek, ale tipy musí zůstat jednotlivě. Pokud tipy nesplní požadavky, mohou být diskvalifikovány, nebo mohou ztratit body.

2. Téma pro každou TipBox soutěž bude ohlášeno před začátkem soutěžního roku. Téma musí být dodržené na všech deseti nehtech.

3. Veškerá práce musí být ukončena před soutěží. Nebudou poskytovány pracovní plochy, místo k sezení, ani elektrické zásuvky.

4. Na původní barvě tipu nezáleží.

5. Veškerá práce musí být namalovaná pouze ručně. Airbrushing je zakázán. Může být použit pouze barva nebo lak. Jakákoliv forma razítkování je zakázaná.

6. Povrch nehtových prodloužení musí být hladký – ŽÁDNÉ vyvýšené povrchy.

7. UV Top coat nebo čírý lak musí být použité, ale nesmí obsahovat třpytky

8. Soutěžící mohou použít imitaci uměleckého dila, designu, či loga, které je chráněné autorskými právy, verze však nesmí být identická s originálem. Za porušení tohoto pravidla budou stažené body.

9. Prezentace: pro hodnocení deset tipu musí být PEVNě připevněny k plochému (jednobarevná, bez textury, či zrcadla) rovnému povrchu. Velikost povrchu musí být maximálně 15,24cm široká, 20,32cm hluboká a 0,635 cm vysoká a plocha musí být ROVNÁ, VE STEJNÉ ÚROVNI a tvrdá (platí pro všechny tip boxy). Soutěžní práce nesplňující tuto podmínku budou diskvalifikováné nebo se jim odečtou body.

10. Soutěžící musí připravit a podat písemný popís složený ze dvou částí: jedna popisující produkt a proces použitý při jeho výrobě (NEJMENUJTE konkrétní značky, či výrobce), a druhá vyprávějící příběh vaší interpretace tématu. Neposkytnutí této informace bude mít za následek ztráty 5 bodů v celkovém hodnocení. NEZAHRNUJTE SVÉ JMÉNO.

11. Práce bude posuzována při prezentaci.

12. Práce bude posuzováná na základě těchto kriterii: originalita, vizuální zájem, barva, prezentace, vyváženost, design, detail, celkový dojem, složitost, provedení, délka tipu a téma.

13.Jakákoliv práce která vyhraje, nebo už vyhrála první místo v soutěži NailPro nesmí být znovu použit vítězem, či zkopírován ostatními soutěžícími v dalších soutěžích NailPro. Pracovníci NailPro soutěže si vyhrazují právo diskvalifikovat jakýkoliv design, který shledají příliš podobným výhernímu designu. Jakákoliv diskuze o designu s pracovníky NailPro soutěže bude držena v přísné tajnosti.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com