Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Salon Success, pravidla

1. Soutěžící budou mít hodinu a půl na modeláž francie v salonním stylu na dvou rukách s použitím kamu nebo číré růžové na nehtové lůžko/ploténku a bílé na volný okraj. Musíte použít ploché šablony, papíroví nebo kovové, nebo tipy.
Salonní styl – standart dokonálé salonní modeláže pro soutěž; Modeláž nehtů v salonním stylu musí vylepšovat vzhled rukou.
Nehty musí mít odolnější, nositlený vzhled.
Tvar, který se pohybuje od extrémního čtverce do extrémního oválu (Stiletto)
Poměr 2:1 nehtového lůžka (růžová) a volného okraje (bílá), měření od centra linie úsměvu VIZUÁLNÍ
Produkt aplikován tenkou vrstvou kolem zony kutikuly, zesílený ve stresové zóně a zužující se přes volné hrany, takže se rovná přibližně tlouštce vizitky (0,7 – 1,27mm)

2. Bílé tipy nejsou povoleny (pouze průhledné, nebo přírodní)
3. Soutěžící musí použít nějaký profesionální materiál. Doplňující produky obsahující třpytky a/nebo jiné barvy nejsou povolené.
4. Ozdoby NESMÍ být použity.
5. Přirodní nehty modelky musí být připravené před soutěží, ale jakékoliv materiály NESMÍ být aplikováné před začátkem soutěže.
6. Na tip se nesmí aplikovat barvy, či průhledný produkt před jeho připevněním k přirozenému nehtu.
7. Pouze nepozměněné průhledné lepidlo (gelové, brush-on, tubové, atd) může být použito k připevnění tipu. Vrchní tipy nesmí být použité pro modeláž nehtu.
8. Veškerý materiál musí být aplikován až po nalepení tipu na přírodní nehet.
9.Pomůcky jako převrácený tip, vykrajovatka nesmí být použit pro výrobu linie úsměvu. Linie úsměvu musí být vytvořena ručně. Malovaní francie je zakazené, musí být jen stavební.
10. Všechny pilníky a pěnové pilníky musí být čisté a nepoužité; Můžou být použité elektrické brusky.
11. Ruce modelky musí být dokonalé čisté, beze zbytků prachu a špíny. Hydratační produkty jsou povolené, ale bez přebytků, za ty budou odečteny body.
12. Nehtové prodloužení jedné ruky (výběr je na soutěžícím) musí být nalakována ČERVENÝM lakem v akrylovém systému, v gelovém gel lakem. Base coat, filler a top coat jsou povolené.
13. Nenalakovaná nehtová prodloužení musí být v salonním stylu (POUZE cover/pink a bílá), a zakončená vysokým leskem. Gelový top coat může být použit jen pokud soutěžicí pracuje s gelovým systémem.
14. Spodek nehtů obou rukou musí vypadat stejně.
15. Salonní Úspěch bude posuzován v těchto kategorích: linie úsměvu, „C“ oblouk, oblast kutikuly, tvar, kontrola produktu, povrchová struktura, prezentace, laterální stuktura, délka, lak a aplikace barvy, konečná práce a celkový dojem.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com