Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Sculptured Nails, pravidla

 1. Soutěžící budou mít 2 ½ hodiny (pokud není uvedeno jinak) na modelování nehtu v soutěžním stylu. Lze použit ploché, papírové nebo kovové šablony. Je zakázáno zpevnění šablon dalšími kovovými díly. Tipy a lepidlo NEJSOU povolené.

Soutěžní styl je jediným standardem ideální modeláže nehtů pro soutěže, pro který je charakterní:

Elegantnější a dramatičtější vzhled
Tvar, který se pohybuje od extrémního square po extrémní ovál (stiletto)
Poměr nehtového lůžka (růžový) k volnému okraji (bílý) 1: 1, měření od centra linie úsměvu VIZUÁLNÍ
Produkt tence aplikovaný v blízkosti oblasti kutikuly, posílený v oblasti stresu a ztenčený k volnému okraji, kde tloušťka se rovná přibližně tloušťce vizitky
Konzistentní C-zakřivení mezi 40% a 50% (oblouk 144 ° a 180 °)

 1. Soutěžící mohou při své práci používat akrylovou nebo gelovou technologií. Kombinace technologií je zakázána.
 2. Soutěžící mohou používat pouze růžové, průhledné a bílé materiály. Výrobky obsahující třpytky a / nebo jiné barvy nejsou povoleny. Kamuflážní růžové nejsou povoleny.
 3. Dekorování, zdobení je zakázané.
 4. Nehty modelu (přírodní) můžou být připraveny na modelování před zahájením soutěže, je však zakázáno na ně nanášet jakékoli produkty před zahájením nominace.
 5. Nelze použít žádné nástroje pro vytvoření linie úsměvu, jako jsou pilníky na nehty, frézy, vykrajovátka a další. Smile line by měla být vytvořen pouze ručně pomocí štětce. Smile line musí být vymodelovaná, kreslení je zakázáno.
 6. K modelování soutěžních nehtů se nesmí používat žádné plastové formy.
 7. Lunula by měla být modelována u kořene nehtu na ruce, která zůstává ve stylu french. Podle uvážení soutěžícího mohou být lunuly modelovány i na druhé ruce, která je pokryta červeným lakem.
 8. Papírové a pěnové pilníky, bloky, buffery, leštičky musí být čisté a nepoužívané a zbavené olejových přísad. Používání elektrických brusek je zakázáno. Je zakázáno používat pilníky k vytvoření linie úsměvu.
 9. Lze použít pouze vodu. Čisticí prostředky (mýdla atd.) a zvlhčovací prostředky (oleje, krémy, pleťové vody, misky s čímkoliv, jako jsou kuličky, kameny atd.) NEJSOU povoleny.
 10. Jedna z rukou (podle volby účastníka) musí být pokryta červeným lakem. V gelové technologii může být pokrytá gel lakem. Báze, vyrovnávací vrstva a lesk jsou zakázány v akrylovém systému, lesk v gelovém systému povolen. Pokud je v nominaci jedna ruka, pak musí být nalakované 2 nehty.
 11. Modeláž ve stylu french (růžová / průhledná a bílá) musí být provedená na obou rukou, na druhé straně musí být povrch nehtů vyleštěn pilníky (brusky, leštičky) a ponechány bez aplikace jakéhokoliv materiálu. K dosažení vysokého lesku se nesmí používat lesk!
 12. Ze spodní strany by nehty na obou rukou měly vypadat stejně.
 13. Soutěžní nehty budou hodnoceny podle následujících kritérií: linie úsměvu, C-zakřivení, oblast kutikuly, tvar, kontrola produktu, struktura povrchu, boční struktura, prezentace, délka, finální úprava, celkový dojem.

Property of Nailpro World Nail Competitions © 2021 Creative Age Publications. All rules including judging criteria are NOT ALLOWED TO BE USED.   UNLESS WRITTEN APPROVAL IS GIVEN FROM NAILPRO COMPETITION DIRECTOR ONLY! All Nailpro Competition rules are copyrighted, and all rights reserved.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com