Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

Tip & Overlay Relay, pravidla

Celá soutěž je nedivizní

1. Soutěžící budou mít hodinu a čtvrt na modeláž nehtů na jedné ruce v soutěžním stylu za použití tipů průhledných nebo v přírodní barvě. Bílé tipy a/nebo šablony jsou zakázany.
2. Soutěžící můžou použít bud akrylový materiál, UV gel, nebo fiber gel.
3. Povolene jsou pouze čistě růžové, průhledné a bílé materiály.
4. Tým se bude skládat ze 3členů. Každý bude mít písmeno A, B, nebo C. Každý člen týmu bude mít 25 minut na dokončení svého ůkolu. Každý člen týmu musí mít na sobě oblečení stejné barvy, aby je personál mohl snadno identifikovat jako členy jednoho týmu.
5. člen týmu A bude mít na starost aplikaci produktu, včetně tipu, bez aplikace stavebního materiálu. člen týmu B má na starost aplikaci stavebního materiálu a zároveň nesmí v jakémkoliv bodu použít pilník. člen týmu C piluje a zakončuje a zároveň nesmí nanášet materiál. Personál bude instruovat členy týmu, kdy se mají připravit a kdy přehodit. členové týmu mezi sebou během přehození nesmí mluvit. Předchozí člen týmu musí okamžitě opustit soutěžní místo.
6. Přirozený nehet modelky může být připraven před soutěží, ale samotný produkt NESMÍ být aplikován před začátkem soutěže. Toto má na starost první člen týmu.
7. Na tip se nesmí aplikovat barvy, či průhledný produkt před jeho připevněním k přirozenému nehtu.
8. K připevnění tipu může být použito pouze nepozměněné průhledné lepidlo (gelové, brush-on, tubové, atd).
9. Veškerý materiál musí být aplikován až po nalepení tipu na přírodní nehet.
10. Soutěžící musí vyložit tipy před intruktáží, ale nesmí je připevnit, než začne soutěž.
11. Produkty jako převrácený tip, či vykrajovatko nesmí být použit pro výtvoření linie úsměvu. Linie úsměvu musí být vytvořena ručně, za pomoci štětce.
12. Veškeré pilníky a pěnové pilníky musí být čisté a nepoužité a nesmí obsahovat additiva jako je olejíček, brusky, leštící pilníky nejsou povoleny.
13. Může být použita pouze voda. čistící produkty (mýdla atd.) a hydratační produkty (olejíčky, krémy, pleťové vody) nejsou povoleny.
14. Všechna nehtová prodloužení musí být ve stylu „francie“ (růžové/průhledná, nebo bílá), zakončené pouze leskem.
15. Spodek nehtů musí vypadat stejně.
16. Tip & Overlay Relay bude posuzováno v těchto kategorích: linie úsměvu, „C“ oblouk, oblast kutikuly, tvar, kontrola produktu, lunuly, povrchová struktura, laterální struktura, délka, celkový dojem , aplikace tipu a konečná práce.
Body za tuto týmovou soutěž se nezapočítává do indivduálního skore, ale pouze do týmového.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com