Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/shumikne/nailproczech.com/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112

French Twist, pravidla

1. Soutěžící budou mít hodinu a 30 minut (není-li řečeno jinak) na modeláž nehtů na jedne ruce, v soutěžním stylu a originální uměleckou interpretaci tradiční bílé-růžové francie. Modeláž může být provedená na šablonách nebo tipech. Vždy kontrolujte aktuální pravidla.
2. Soutěžící mohou použít pro design jakoukoliv kombinaci světle růžového, čírého a bílého materiálu (akrylu nebo gelu), v odstínech tradiční francouzské manikúry. Kamuflaž může být použita na lůžko, ale nemusí.
3. ŽÁDNÉ další barevné produkty nejsou povoleny s výjimkou třpytek zahrnutých v pravidle 3. Např.: žádná fialová, červená, hnědá atd. Jestliže barvy nejsou v tradičním rozsahu růžové, či třpytek, uvedené výše a níže, bude na zvážení poroty, kolik bodů strhne. Pamatujte, toto je FRENCH TWIST je soutěž v modeláži, ne designu nehtů.
4. Stavební materiál obsahující jakékoliv světle barevné třpytky (stříbrné a zlaté, bílé opalescentní a bledě růžové opalescentní barvy) mohou být použity.
5. Zdobení jako 3D, kovové nebo plastové detaily není povoleno.
6. Přirodní nehty modelky můžou být připravené před soutěží, ale produkty NESMÍ být aplikováné před začátkem soutěže.
7. Nesmí být použitý žádný barevný, nebo průzračný meteriál na tipy před jejich připevněním k přirozeným nehtům.
8. K připevnění tipů k nehtům může být použité pouze průhledné lepidlo.
9. Veškerý stavební materiál musí být aplikován až po nalepení tipu, či formy na přírodní nehet.
10. Povrch nehtového prodloužení musí být na stejné úrovni; vyvýšeniny se nepovolují.
11. Veškeré pilníky a pěnové pilníky musí být čisté a nepoužité; elektrické brusky jsou povolené.
12. Ruce modelky musí být beze zbytků prachu a špiny. Hydratační produkty (oleje, krémy, pleové vody) jsou povoleny ale nadbytečné používání je zakázáno. Bude na zvážení poroty, kolik strhnou bodů za přebytečný olejíček.
13. Modeláž na jedné ruce musí být ve finále ukončena leštěním do vysokého lesku v akrylovém systému, aplikováním top gelu v gelovém systému. Žádné jiné laky, včetně třpytivého laku, nejsou povoleny.
14. French Twist bude posuzován v těchto kategoriích: laterální struktura, „C“ oblouk, originalita, oblast kutikuly, struktura povrchu, kontrola produktu, složitost, design a vyváženost, délka, tvar, finální úprava a celkový dojem.
15. Jakýkoliv French Twist design který vyhraje, nebo už vyhrál, první místo v soutěži NAILPRO nesmí být znovu použit vítězem, či zkopírován ostatními soutěžícími v dalších soutěžích NAILPRO. Pracovníci NAILPRO soutěže si vyhrazují právo diskvalifikovat jakýkoliv design, který shledají příliš podobným výhernímu designu. Jakákoliv diskuze o designu s pracovníky NAILPRO soutěže bude držena v přísné tajnosti.

KONTAKT
Olga Andělová
+420 605 98 98 62
info@nailproczech.com